Визначте питомий опір провідника, якщо його довжина 1,2 м, площа поперечного перерізу 0,4 мм2, а

опір 1,2 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Людмила.

Ответ: 0,4 Ом*мм²/м

Объяснение:

Дано:

l=1,2м

S=0,4мм²

R=1,2 Ом

--------------

ρ-?

R=ρl/S

ρ=RS/l=1,2*0,4/1,2=0,4 Ом*мм²/м