Площа різального краю лопати становить 70 мм2. Який тиск створює лопата на грунт, якщо люди-на

діє на лопату із силою 210 Н?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гапеева Снежана.

Дано:

S=70 мм2=7×10^-5 м2

F=210 Н

p-?

Розв'язання:

p=F/S=210/7×10^-5=3×10^6 Па

Відповідь:Лопата створює на ґрунт тиск, який рівний 3×10^6 Па.