Дерев'яна дошка завтовшки 40 мм плаває у воді. Нижня поверхня дошки перебуває на глибині 30 мм.

Визначте, якою є густина деревини. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Mukhina Angelina.

Ответ:

Объяснение:

H = 0.04 м

h = 0.03 м

р2 = 1000 кг/м^3  плотность воды

р1 = ?

V1 = S*H объем доски

V2 = S*h объем вытесненной воды

m*g = Fa

p1*V1*g = p2*g*V2

p1*S*H = p2*S*h

p1*H = p2*h

p1 = p2*h / H = 1000 * 0.03 / 0.04 = 750 кг/м^3