Стартуючи вертикально вгору, ракета рівноприскорено пролетіла 100 м и набула швидкості 100 м/с.

Визначте силу з якою космонавт, який перебував у ракеті, тисне на сидіння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грущинский Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Стартуючи вертикально вгору, ракета рівноприскорено пролетіла 100 м и набула швидкості 100 м/с. Визначте силу з якою космонавт, який перебував у ракеті, тисне на сидіння.​

v=at

s=at²/2;  s=vt/2; t=2s/v ;   t=2*100/100=2 c

a=v/t=100/2=50 м/c²

если m масса космонавта

P=m(g+a)=m*(50+10)=60m

космонавт давит на сидение с силой 60m