СРОЧНО ДАЮ СТО БАЛОВ 2. По горизонтальній ділянці дороги тягнуть санчата масою 80 кг, прикладаючи

горизонтальну ситу 100 Н. Визначте коефіцієнт тертя ковзання, якщо санчата рухаються з прискоренням 0,15 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Валя.

Ответ: 0,11

Объяснение:

Дано:

m=80кг

F=100Н

а=0,15м/с²

-----------------

μ-?

Согласно второго закона Ньютона:

F-Fтр=ma

Fтр=μmg

F-μmg=ma

μ=(F-ma)/mg=(100-80*0,15)/(80*10)=0,11