Тіло массою 30 кг рухається з прискоренням 3 м/с². Визначити рівнодійна силу, яка діє на тіло.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гизова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

F = m·a

F = 30·3 = 90 Н