Електродвигун, увімкнутий у мережу з напругою  110 В, споживає струм 15 А. Визначити

потужність, яку споживає двигун, і його ККД, якщо опір двигуна  2 Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мұхаметрахимова Маржан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 110 В

I = 15 A

R = 2 Ом

_________

P - ?

КПД - ?

Мощность:

P = U·I = 110·15 = 1650 Вт

Потери мощности:

ΔP = I²·R = 15²·2 = 450 Вт

КПД = (P - ΔP)·100% / P = (1650 - 450)·100% / 1650 ≈ 73%