Яку довжину повинна мати опора із свинцю щоб при навантаженні 1200Н напруга, що виникає в ній не

перевищувала 4000Па. Ширина опори 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеева Кристина.

Ответ: 3м

Объяснение:

Дано:

F=1200Н

Р=4000Па

а=10см=0,1м

-------------------

l-?

Р=F/S

S=F/P=1200/4000=0,3м²

S=al

l=S/a=0,3/0,1=3м