Тіло вільно падає з висоти 10м, яку швидкість має тіло на висоті 2м від землі


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

Дано:

H=10 м

h=2 м

Vo=0м/с

V=?

Решение:

H-h=\frac{V^2-V^2_0}{2g}

V=\sqrt{2g(H-h)+V_0^2}

V=4\sqrt{10}

Ответ:~12.649 м/с