3. Обчисліть роботу, яку виконає електричний струм за 15 хв роботи електродвигуна дитячої іграшки,

якщо напруга на двигуні стано- вить 10 В, а сила струму в обмотці двигуна 0,8 А. TI помогите пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Созина Виолетта.

Ответ: 7,2кДж

Объяснение:

Дано:

t=15мин=900с

U=10В

I=0,8А

-------------

А-?

А=UIt=10*0,8*900=7200Дж=7,2кДж

Отвечает Менский Лёша.

Відповідь:

Пояснення:

t=15хв=900с

U=10V

I=0.8A            A=U*I*t⇒10*0.8*900=720Дж=0,72кДж