обчисліть роботу яку виконає електричний струм за 20 секунд роботи електродвигуна іграшки якщо

напруга на двигуні становить 5В а сила струму обмотці двигуна 0,6 омпери (прошу есть ток 20 балов срочно)​

Ответы на вопрос

Отвечает Боркова Лиза.

Ответ: 60Дж

Объяснение:

Для обчислення роботи, яку виконає електричний струм, можна використати формулу:

W = V * I * t,

де W - робота, V - напруга, I - сила струму, і t - час роботи.

За вказаними даними, напруга V = 5 В, сила струму I = 0,6 А і час роботи t = 20 секунд. Підставимо ці значення в формулу:

W = 5 В * 0,6 А * 20 с

W = 60 Дж.

Тому електричний струм виконає роботу у 60 Дж під час 20 секунд роботи електродвигуна іграшки.

Отвечает Кривошея Максим.

Ответ:

Дано:

t=20 сек;

U=5 B;

I=0,6 A.

Знайти A.

A=U*I*t=5*0,6*20=60 Дж.

Объяснение: