Рівняння координати тіла масою 800 г має вигляд х= 10+ 5t+6 t2 Визначте силу, що діє на це тіло

аж даю 10балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Дано:

m=800 г=0,8 кг

x=10+5t+6t^2

F-?

Розв'язання:

x=x0+υ0xt+αxt^2/2

α/2=6

α=6×2=12 (м/с^2)

F=mα=0,8×12=9,6 (Н)

Відповідь:F=9,6 Н.