На тіло, що перебуває у воді, діє архімедова сила 2700Н. З якою силою це тіло виштовхувалося б у

гасі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

В воді: Fapx=pB*g*V; V=Fapx/p*g; V=2700/1000*10=0,27(м³); В гасi: Fapx=pr*g*V=800*10*0,27=2160(H).

вроде так, надеюсь помогла