На тіло яке перебуває у воді діє архімедова сила 2700H.з якою силою це тіло виштовхувалося б гасом


Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.
В воді:   Fарх=ρв*g*V;   V=Fарх/ρ*g;   V=2700/1000*10=0,27(м³);
В гасі:    Fарх=ρг*g*V=800*10*0,27=2160(Н).