Велосипедист подолав ділянку дороги, що йшла вгору, за 20 с. Швидкість його руху за цей час

зменшилася від 11 до 7 м/с. Довжина пройденої ділянки дороги дорівнює: А 80 м. Б 120 м. В 180 м. Г 360 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

v₀=11  м/с

v₁=7 м/с

t=20 с

S-?

Знайдемо прискорення по різніті швідкістей за даний час

a=Δv/t=(v₁-v₀)/t=(7м/с-11м/с)÷20с=-0,2 м/с²

Так як а=-0,2<0, то це рівнозамедлений рух

S=v₀t-at²/2=11 м/с×20 с - 0,2м/с²×(20с)²÷2=180 м ⇒ В