Під дією сили 100H тіло рухається рівномірно так, що його координат змінюється за законом Х=10+5t²

Яка маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Дарья.

Ответ:

Объяснение:

F =  100H

Х=10+5t²

m = ?

вторая производная - ускорение

а = 10 м/с^2

m = F/a = 100 / 10 = 10 кг