Деталь масою 730 г важить у воді 6,3 Н. Визначити густину речовини, з якої виготовлена деталь С

ФИЩИКОЙ

Ответы на вопрос

Отвечает Купченя Анатолий.

Объяснение:

Дано:

m=730г=0,73кг

V=6,3H

———————-

ρ=?

Формула:

ρ=mV

Решение:

ρ=0,73*6,3=4,599

Отвечает Кузнецов Слава.

Ответ:

4,599

Дано:

m=730г=0,73кг

V=6,3H

———————-

ρ=?

Формула:

ρ=mV

Решение:

ρ=0,73*6,3=4,599