Через провідник, опір якого дорівнює 16 Ом, за 8,8 хв проходить

заряд 42 Кл. Знайди напругу, прикладену до кінців провідника.   Відповідь заокругли до десятих ​

Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 16 Ом

t = 8,8 мин = 528 c

q = 42 Кл

_____________

U - ?

Сила тока:

I = q / t = 42 / 528 ≈ 0,08 А

Напряжение:

U = I·R = 0,08·16 ≈ 1,3 В