Вантаж падає без початкової швидкості. Визначте швидкість руху тіла через 5 с після початку падіння​


Ответы на вопрос

Отвечает Лучин Максим.

Ответ:

49 м/с

Объяснение: v=v0+at

a=g; v0=0; t=5

v=0+9,8*5=49