Рівняння руху тіла масою 0,8 кг має вид: х=50-10t+0,6t^2. Визначте силу яка діє на тіло


Ответы на вопрос

Отвечает Дадижа Ирина.

Дано:

m=0,8 кг

x=50-10t+0,6t^2

F-?

Розв'язання:

Рівняння координати:x=x0+υ0xt+axt^2/2

α/2=0,6

α=1,2 (м/с^2)

F=mα=0,8×1,2=0,96 (Н)

Відповідь:F=0,96 Н.