Яка густина куба об'ємом 27см³ якщо його вага 3H


Ответы на вопрос

Отвечает Калякина Мария.

Ответ: 18,5г/см³

Объяснение:

Дано:

V=27см³

Р=3Н

-----------

ρ-?

ρ=m/V

m=Р/g=5/10=0,5кг=500г

ρ=500/27=18,5г/см³