Під дією сили 30 H, тіло рухається з прискоренням 0,5м\с2. Яка мвсв тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Рудик Саша.

Ответ:

За другим законом Ньютона

а=F/m→m=F/a

m=30/0.5=60кг