Яка маса водяної пари міститься в об'ємі 18 л при температурі 27 С та відносній вологості 68 %.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Саша.

Ответ:

335грамм

Объяснение:

ρ0 = 26,6 г/м^3

V = 18 * 10^-3

φ = ρ/ρ0 * 100%

ρ = φ * ρ0 / 100% = 70*26,6 / 100 = 18,6 г/м^3

m = ρ * V = 18,6 * 18 * 10^-3 = 3,35 * 10^-1 кг = 335 грамм

Відповідь: 335грамм