Першого дня на базу завезли 11,2 картоплі що на 4,6 т більше ніж другого дня, і на 3,9 т меньше ніж

третього . Скільки тонн картоплі завезли на базу за три дні. Пошаговае ришение с умовой

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Катерина.

Ответ:

32,9 тонн картоплі завезли на базу за три дні

Пошаговое объяснение:

11,2 тонн картоплі завезли на базу першого дня

11,2 - 4,6 = 6,6 тонн картоплі завезли на базу другого дня

11,2 + 3,9 = 15,1 тонн картоплі завезли на базу третього дня

11,2 + 6,6 + 15,1 = 32,9 тонн картоплі завезли на базу за три дні