Мідна дротина має довжину 10 метрів і площу 4 мм. До неї прикладена напруга 8 вольт. Який заряд

пройде через дротину за 5 хвилин? допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Ника.

Ответ:

56471 Кл

Объяснение:

L=10 м    S=4 мм²    U=8 B    t=300 c    ρ=0.017 Ом*мм²/м    q=?

===

I=q/t=U/R

R=ρ*L/S

q=U*t*S/(ρ*L)=8*300*4/(0.017*10)=56471 Кл

=====================================