м'яч який кинули горизонтально зі швидкістю 15м/с , упав на землю через 2с. Визначте висоту та

діяльність польоту каменя . Опором повітоя знехтуйте g=10м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Лошманов Никита.

Ответ:

Объяснение:

H = g·t²/2 = 10·2² / 2 = 20 м

L = V·t = 15·2 = 30 м