Розв'язати задачу На короткому плечі важеля висить вантаж масою 10кг. Для його підйому до довгого

плеча прикладають силу 20Н. Вантаж піднімають на висоту 16 см. Визначте ККД важеля. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Вит.

Відповідь: 80%

Дано:

m=10 kg

F=20 H

h=0.16 m

Знайти:

η

Пояснення:

Розв'язання

η=Aкор/Aп=mgh/F=10*10*0.16/20=16/20=4/5*100%=80%