Момент сили, яка діє важіль, становит 20 Н . М. яким є плече цієї сили, якщо її значення 200 н?


Ответы на вопрос

Отвечает Степурко Дана.

Ответ:

0,5.

Объяснение:

M=2H•m.

F=4H.

L=?

______________

M=F•L

L=M/F=2/4=0,5м