СРОЧНО!!!! в електричному кип'ятильнику за 5 хв виділидося 330кДж теплоти. Який струм проходить

через нагрівальний елемент та який його опір, якщо напруга в мережі 220В​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.

Ответ: 5А

Объяснение:

Дано:

t=5мин=300с

Q=330кДж=330000Дж

U=220В

---------------

I-?

Q=UIt

I=Q/(Ut)=330000/(220*300)=5А