Яка напруга в колі , якщо за 2 хв. струм силою в ЗА виконав роботу 1,8 кДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Юлия.

Відповідь: 5 В

Пояснення:

t=2 хв=120 с                  A=UIt        ⇒       U=A/(It)  

I= 3 А                              U=1800/(3·120)= 5 В

A= 1,8 кДж=1800 Дж

____________

U - ?