Обчислити внутрішню енергію 20 г водню при температурі 400 К


Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

M(H₂) = 2 г/моль    4 * 10⁻³ кг/моль

m(H₂) = 20 г            20 * 10⁻³ кг

Т = 400 К

i = 5  число ступіней вільності двохатомної молекули

Знайти: U - ?

Внутрішню енергію вирахуємо по формулі:

U = (m/M) * (i/2) * R *T,  

де R = 8,3 Дж/моль* К  - газова постійна

U = (20/2) *  (5/2) * 8,31 * 400 = 83100 Дж ≈ 83 кДж