За який час двигун насоса потужністю 25кВт, піднімає 100м³ нафти на висоту 6м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ: 3,2мин

Объяснение:

N=25кВт=25000Вт

h=6м

V=100м³

ρ=800кг/м³

g=10Н/кг

---------------

t-?

N=A/t

t=А/N=ρVgh/N=800*100*10*6/25000=192c=3,2мин

Отвечает Голдобина Екатерина.

Відповідь:

3,2мин

Пробач що трохи начеркав,ось на фото роз'язок.