Дам 50 балів!!! Двигун підіймального крана потужністю 6,5 кВт піднімає вантаж масою 48 т на

висоту 14 м. Знаючи, що ККД крана 76 % , визначте час піднімання вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Слепнева Катя.

Відповідь:

Пояснення:

m=48 000 кг - маса
h = 14 м - висота

W=6500 Вт - потужність
F=mg - вага вантажу
A = F*h = mgh - корисна робота
Q=W*t - використана енергія
η = A/Q = 0,76 - ккд
mgh / (W*t) = η
t = mgh / (W*η) = 48000*10*14/(65000*0,76) ≈ 136 сек = 2 хв 16 сек