Розвяжіть рівняння 1) 9х2-25=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Башева Вера.

Відповідь:

х = 5/3 та х = -5/3

Пояснення:

Рівняння 1) 9х2-25=0 можна розв’язати наступним чином:

1. Додайте 25 до обох сторін рівняння, щоб отримати: 9х2 = 25

2. Розділіть обидві сторони на 9, щоб отримати: х2 = 25/9

3. Знайдіть квадратний корінь з обох сторін, щоб отримати: х = ±√(25/9)

4. Спростіть вираз, щоб отримати: х = ±5/3

Отже, розв’язки рівняння 9х2-25=0 є:

х = 5/3 та х = -5/3