Визначте середню швидкiсть автомобіля, якщо перші 20 км він їхав зі швидкістю 10 м/с, а решту 30 км

- зі швидкістю 15 м/c.

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбайулы Санжар.

Ответ:

12,5 м/с - середня швидкість автомобіля

Объяснение:

20 км = 20 000 м

1) 20 000÷10=2 000 (с) - автомобіль їхав зі швидкістю 10 м/с

30 км = 30 000 м

2) 30 000÷15=2 000 (с) - автомобіль їхав зі швидкістю 15 м/с

Середня швидкість:

v=(20 000+30 000)/(2 000+2 000)=50 000/4 000=12,5 м/с

* можно просто (10+15)/2=25/2=12,5 м/с