велосипедист їхав з одного селища в інше.Половину шляху він їхав зі швидкістю 12 км\год.Далі

половину часу що залишився їхав зі швидкістю 6 км\год, а решту шляху здолав зі швидкістю 4 км\ годюЗ якою середньою швидкістю рухався велосипедист на всьому шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Емильянова Виталина.

Ответ:

7.059 км/ч

Объяснение:

t1=S/2*V1 = S/2*12=S/24

вторая половина пути

t2=t3

t2=x/V2=x/6           x - расстояние пройденное с второй скоростью.

t3=(S/2 -x)/V3=(S-2x) / (2*4) = (S-2x) / 8

x/6 = (S-2x) / 8

x/3 = (S-2x) / 4

x*4=3S - 6x

10x=3S

x=S*0,3

t2=x/6 = (S*0,3)/6=S*0.05

Общее время

t=t1+t2+t3=S/24 + S*0.05 + S*0.05 = S*(1/24 +0.1) = S*(3.4/24)

найдем среднюю скорость = все расстояние * на все время

Vc= S/t=S/(S*(3.4/24))=24/3.4=7.059 км/ч