Дам 100 Баллов, не пишите глупостей, пж. На лампі зазначено «120 В, 30 Вт». Який опір і як слід

підключити до лампи, щоб за напруги в мережі 160 В вона працювала в номінальному режимі?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрягунов Никита.

Відповідь:

160 Ом

Пояснення:

Дано: U1=120B

U2=160B, P=30Bт

R2-?

R1=(U1)2/

R2=(U2-U1)*R1/U1

R2=(U2-U1)*U1/P

R2=(160-120)*120/30=160Oм