Варіант №7 1. Скiльки води можна нагріти від 20 * C до 80 * C використовуючи теплоту 0, 042 МДж?

(167 г)

Ответы на вопрос

Отвечает Shustikov Vlad.

Відповідь:

Пояснення: m=Q/c(t2-t1)? m=42000/4200*(80-20)=42000/252000=0,167 кг або 167г