прямий провідник довжиною 50 см розміщений у магнітному полі з індукцією 0,5 Тл перпендикулярно до

його силових ліній. Визначте силу струму у провіднику, якщо магнітне поле діє на нього з силою 30 млH

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогоров Паша.

Ответ:

Объяснение:

L = 0.5 м

B =  0,5 Тл

Fa =  30 млH = 3*10^-2 Н

α = 90 градусов

I = ?

Fa = B*I*L*sin(α)

sin(α) = sin(90) = 1

I = Fa / (B*L) = 3*10^-2 / (0.5*0.5) = 0.12 Ампер = 120 мА