На яку відстань перемістився провідник довжиною 50 см в магнітному полi з індукцієї 400 м Тл, якщо

сила струму в провіднику 4 А, а поле виконало роботу 160 мДж? Провідник розташований перпендикулярно до лiнiй iндукцiї поля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Відповідь:

Пояснення:

A=F_{a} L=IBlLL=\frac{A}{IBl} =\frac{0.16}{0.4*4*0.5}=0.2 (м)