Знайдіть відстань між точками А і В, якщо A(3; 4), B(-1; 1)


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Ибрагим.

Пошаговое объяснение:

Дано:A (3;4) B (-1;1)

Знайти:АВ

Розв'язання:

АВ =

 \sqrt{(3 - ( - 1) {}^{2}  + (4 - 1) {}^{2} }  =  \sqrt{16 + 9}  =  \sqrt{25}  = 5

Відповідь:АВ = 5