Задача з Фізики Колесо велосипеда має радіус 40 см. З якою швидкістю їде велосипедист, якщо

колесо робить 120 об/хв. ? Чому дорівнює період обертання колеса ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

T=0,5c

v=5,024м/с

Объяснение:

40см=0,4 м 120обор./с=2об/с

v=2ПR/Т

Т=1/n=1/2=0/5c

v=2 *3.14*0,4м/0,5с=5,024 м/с

Отвечает Кульжанов Тимур.

Объяснение:

120 - 40 = 80

відповідь : період обертання колеса дорівнює 80 об/хв