Помогите срочно пожалуйста завтра кр( 2. Скільки коливань здійснить тіло за 3 хвилини , якщо його

частота становить 3 МГц? 3.Радіус колеса велосипеда-40 см. З якою швидкістю їде велосипедист, якщо колесо робить120 обертів за хвилину? Чому дорівнює період обертання колеса? 4. Автобус перші 4км шляху проїхав за 12хв, а наступні 12км – за 18хв. Визначте середню швидкість автобуса на кожній ділянці шляху і на всьому шляху. 5. Рухаються чи перебувають у спокої один відносно одного люди, які стоять на двох ескалаторах метро, що рухаються в одному напрямі?

Ответы на вопрос

Отвечает Вилков Роман.

Період коливань Т=1/F =1/3000000 Гц =3.33*10-7c
За 3хв    буде:   3000000*180с =5.4*10 в 8 коливань
3.  Окружная скорость V=П*D*n/60   D-диаметр 0.8м   n-120об/мин
V=3.14*0.8*120/60=5.026м/с  *10-3*3600=18км/час
4. Визначимо кількість хв.на км 12/4=3хв/км  на першій ділянці
                                                 18/12=1.5хв/км на другій ділянці
За годину 60/3=20 км/год(1діл)         60/1.5=40км/год(2діл)
Vср=20+40/2=30км/год
5.  перебувають у спокої