5. Знайти значення виразу найзручнішим способом (використовуючи властивості множення): a) 125 *

13 * 8; 6) 27 *411 +589*27; B) 497 *38-496*38; r) 23 *48- 35* 23 +77 * 13; . . - .

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопцова Настя.

Відповідь:

a) 125 * 13 * 8 = 1000*13 = 13000

б) 27 *411 +589*27 = 27(411 +589) = 27*1000 = 27000

в) 497 *38-496*38 = 38(497-496) = 38*1 =1

г) 23 *48- 35* 23 +77 * 13 = 23(48- 35) + 77 * 13 = 23*13 + 77 * 13 = 13(23+77) = 13*100 = 1300