Як потрібно з'єднати три однакові резистори опором по 4 ом, що отримати ділянку електричного кола з

опором 6 Ом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордусенко Вика.

Відповідь:

два опори паралельно і до них один послідовно

R1=R2=R3=4Ом

R=(R1*R2/(R1+R2)+R3= (4*4/(4+4))+4=6 Ом

Пояснення: