15. В якому випадку опір ділянки кола найменший? Віс резистори однаковіА: 3 послідовні резисториБ:

перший послідовно, а два наступні паралельніВ: послідовні 1 і 2 і паралельні 3Г: всі 3 резистори паралельні

Ответы на вопрос

Отвечает Лозейко Саша.

Наприклад,візмемо опір резисторів по 5 Ом: 

А: R=R1+R2+R3=5+5+5=15

Б:R2,3=(R2*R3)/(R2+R3)=(5*5)/(5+5)=2,5 ; R=R1+R2,3=5+2,5=7,5

В: R1,2=R1+R2=5+5=10 ; R=(R1,2*R3)/(R1,2+R3)=(10*5)/(10+5)=3,3

Г: R=(R1*R2*R3)\(R1*R2+R2*R3+R1*R3)=(5*5*5)/(5*5+5*5+5*5)=1,7