Калориметр містив 400 г води з температурою 18 * С.Коли у воду занурили металеву деталь масою 600

гза температури 60* С.у калориметрі встановилась температура 20* С. 3 якого металу виготовлена деталь ?

Ответы на вопрос

Отвечает Brusnakova Kristina.

Ответ:

мв = 400 г = 0,4 кг. tв = 18 °С. tд = 60 °С. t = 20 °С. мд = 0,6 кг. Св = 4200 Дж/кг *°С. Сд - ? Qв = Qд. Кількість теплоти Qв, яке йде на нагрівання води, визначається формулою: Qв = Св *мв * (t - tв). Кількість теплоти Qд, яке виділяється при охолодженні деталі, визначається формулою: Qд = Сд *мд *(tд - t). Св *мв *(t - tв) = Сд *мд *(tд - t). Сд = Св *мв *(t - tв) /мд *(tд - t). Сд = 4200 Дж/кг *°С *0,4 кг *(20 °С - 18 °С) /0,6 кг *(60 °С - 20 °С) = 140 Дж/кг *°С. Відповідь: питома теплоємність деталі становить Сд = 140 Дж/кг *°С.

Объяснение:

пж лучший ответ