У калориметр із водою помістили нагріту металеву кульку, в результаті чого температура в

калориметрі підвищилася від 20 ºС до 50 °С. Після цього кульку дістали і в калориметр помістили ще одну таку ж нагріту кульку. Температура води в калориметрі підвищилася до 65 °C. Яка початкова температура кульок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Лиза.

Ответ:

думаю что 45⁰ или 30⁰ просто не уверен.

Объяснение:

изначально 20⁰, после она стала 50°, и закипела до 65°. А значит 50-20= 30°; и от 50 до 65 то выходит 65-50= 15.

30+15= ⁴⁵ .

скланяюсь к этому. Простите если не верно.