Автомобіль перші 100м проїхав зі швидкістю 36 км/год, а наступні 0,6 км - зі швидкістю 15м/с. Чому

дорівнює середня швидкість руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Даша.

Ответ:

14 м/с

Объяснение:

36 км/год = 10 м/с;  0,6 км = 600 м.

S=S₁+S₂=100 м + 600 м = 700 м

t=S/V;  t₁=S₁/V₁=100 м / 10 м/с = 10 с

t₂=600 м/15 м/с = 40 с

t₁+t₂=40+10=50 c

Vсер. = 700 м / 50 с = 14 м/с

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:   50,4 км/час.

Объяснение:

1  -   перші 100м проїхав зі швидкістю 36 км/год => 100 м=0,1 км

2  -  наступні 0,6 км - зі швидкістю 15м/с  => v=15*3600/1000=54 км/ч

Чому дорівнює середня швидкість руху

s=vt;  t=s/v;  t1=0.1/36= 1/360 часа

t2=0.6/54=1/90 часа

v средняя =(s1+s2)/(t1+t2)=(0.1+0.6)/(1/*360+1/90)=0,7/(1/72)=50,4 км/час.