Мотоцикл проезжает 1/3 своего пути со скоростью 45 км/ч, 1/3 своего пути со скоростью 60 км/ч и

1/3 своего пути со скоростью 90 км/ч. Какова средняя скорость мотоцикла в м/с и км/ч?

Ответы на вопрос

Отвечает Климкин Никитос.

Ответ:

60 км/ч ≈ 16,7 м/с

Объяснение:

Вспомним о существовании формулы:

(3xyz) / (xy + xz + yz)

подставляем:

(3*45*60*90) / (45*60 + 45*90 + 60*90) = 60 км/ч ≈ 16,7 м/с

Отвечает Крыжановская Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

Середня швидкість  фізичного тіла(мотоцикла) обраховується як весь шлях, поділений на середній час , витрачений на увесь шлях.

величини шляху ми не маємо, тому приймаємо що наш шях буде 2S це наше право, мені так подобається.

маючи швидкість на кожній ділянці, знайдемо час, витрачений на кожну ділянку.

T1=S1/V1⇒1/3*2S/45⇒2S/135

T2=2S/3:60=2S/180⇒S/90

T3=2S/3:90=2S/270⇒S/135

Tср=T1+T2+T3⇒S/90+2S/135+S135⇒S/30

    маючи весь шях(2S)   та середній час (S/30)     знайдемо середню швидкість          Vср=2S:S/30⇒2S*30/S=60     ми довели, що середня швидкість на цьому шяху, який має 3 дільниці, буде 60км/год.

 60км/год⇒60*1000/3600=16,67 м/сек